ÖNEMLİ

2020 KAMP İPTALİ

 Değerli öğrenciler, 


Liverpool Hope Üniversitesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Genel Merkezi'nin ortak kararıyla, Covid 19 Salgını nedeniyle Sosyal Hizmet Yaz Kampı 2020'nin iptal edilmesi kararlaştırılmıştır. Kampta Almanya, Birleşik Krallık, Hindistan, Nijerya, Pakistan, Sri Lanka ve Türkiye'den (katılımları kesinleşmiş) sosyal hizmet öğrenci ve akademisyenlerini ağırlamayı hedeflemiştik. Katılımcılarla küresel iklim krizini ve sosyal hizmet mesleği için sonuçlarını tartışacaktık. Kamp organizatörleri olarak öğrenci odaklı ve kapsayıcı bir program hazırlamak üzere ciddi bir çaba içerisindeydik.  Ancak, hızla hayatımıza giren Covid 19 Salgını nedeniyle kamu sağlığı ve güvenliği öncelikli gündemimizi kapladı. Son bir haftadır yaptığımız tartışmalar sonucunda, yaşadığımız bu olağanüstü günlerde, Kampı iptal etmenin en güvenli ve nihayetinde tek çare olacağına karar verdik.  

Kampa gösterdiğiniz ilgi için gerçekten içten teşekkür ederiz. Kampı devam ettirmek ve küresel bir etkinlik olması konusunda kararlığımız sürmekte. 2021 yılında görüşmek dileğiyle. 


Sorularınız ve görüşleriniz için  lütfen 
https://swscamp.com/contact-us adresinde yer alan elekronik posta adresini kullanınız. 


Saygılarımızla 
Hakan Acar-Liverpool Hope Universitesi
Ergin Balcı-Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Genel Merkezi 
Ertan Ozturk-Mugla Büyükşehir Belediyesi/Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Muğla Şubesi 

image75

TÜRK ÖĞRENCİ BAŞVURU DETAYLARI

image76

KAMP AYRINTILARI

 4. Sosyal Hizmet Kampı 20-25 Temmuz 2020 tarihlerinde Muğla ili Fethiye İlçesi İnlice Koyunda yapılacak olan kamp iptal edilmiştir.  Kamp Muğla Büyükşehir Belediyesi, Liverpool Hope Üniversitesi ile Sosyal Hizmet Uzmanları Derneğinin ortak etkinliğidir.

Kimler Başvuru yapabilir?

Sosyal Hizmet Yaz kampına 2-3-4. sınıflar, yüksek lisans ve doktora öğrencileri başvuru yapabilirler. Mezun olan öğrenciler artık meslektaşımız olduğu için kampa kabul edilmeyecektir.

Ulaşım

Yaz kampına öğrenci seçimi (25 öğrenci ile sınırlı) SHUDER aracılığı ile yapılacak olup, seçilen öğrenciler, Muğla'ya kadar kendi olanaklarıyla gelecekler, Muğla sonrası ulaşımı Muğla Büyükşehir Belediyesi sağlayacaktır. Uçak tercih edecek katılımcılar için 20 Temmuz saat 12.00 de Dalaman Havalimanı'ndan servis hareket edecektir.

Konaklama & Yemek

KAMPA KABUL EDİLENLER ÇADIRLARINI KENDİLERİ GETİRECEKLERDİR. 

Yaz kampı boyunca kahvaltı, iki öğün yemek ve sıcak ve soğuk içecekler, kültür ve doğa gezi masrafları Muğla Büyükşehir Belediyesince karşılanacaktır.

Eğitim ve Faaliyetler

Yaz Kampı; "İklim Değişikliği ve Sosyal Hizmet" ana temasıyla yapılacaktır. Sosyal hizmet konulu filmlerin izlenmesi, gezi, el becerisi eğitimi, sosyal sorumluluk projesi vb programlar düzenlenecektir. Program, yaz kampına katılması uygun görülenlere ayrıca mail yoluyla gönderilecektir.

BAŞVURULAR

Yaz kampı koordinatörlüğünü Hakan Acar, Ertan Öztürk, Turgay Çavuşoğlu ve Ergin Balcı yapacaktır. Kampa katılmak isteyenlerin  yukarıdaki formu doldurarak göndermeleri gerekmektedir. Seçilen öğrencilere ayrıntılı bilgiler mail yoluyla ulaştırılacaktır.

Ücretlendirme

Ekstra harcamalar ve derneğin güçlenmesi adına her katılımcıdan 150 TL derneğin Muğla Şubesi hesabına bağış yapması beklenmektedir. Bağış yapmak istemeyen öğrencilerin durumlarını başvuru formunda belirtmesini istiyoruz.

image77

Applications are now closed for all applicants due to cancel